31.08.2017

Predavač/ka

Hľadáte prácu?

Pre našu predajňu Hobbi v Bratislave hľadáme šikovných ľudí.

Predajňa ponúka sortiment z oblasti stavebnín, záhrady, náradia a bývania.

Predajňa je otvorená 7 dní v týždni od 8.00 do 20.00 hod.
Pracuje sa na dve zmeny v rámci nerovnomerne rozvrhnutého pracovného času
(dlhý a krátky pracovný týždeň) s priemerným týždenným pracovným časom 38,75 hod.

Staňte sa aj Vy súčasťou nášho tímu!

 Predavač/ka

 Nástup

 ihneď

 Náplň práce

 poradenstvo a obsluha zákazníkov na predajni,

 dokladanie tovaru na predajnej ploche v interiéri aj exteriéri,

 prezentácia tovarov podľa určeného konceptu,

 kontrola dátumov trvanlivosti tovaru,

 starostlivosť o cenovky, čistotu na úseku

 Požiadavky na uchádzača

 skúsenosť s prácou v maloobchode,

 spoľahlivosť, flexibilnosť a komunikatívnosť,

 osvedčenie na vedenie VZV výhodou

 Plat

 od 600 EUR/brutto

Ak Vás naša ponuka oslovila, neváhajte a zašlite nám svoj životopis na praca@hobbi.sk alebo si vypýtajte informácie priamo na predajni.