Čo je HOBBI KARTA?

Prostredníctvom hobbi karty odmení hobbi verných zákazníkov za ich nákupy. Bodmi, ktoré na karte nazbierate môžete zaplatiť za tovar v predajni.

AKO ZÍSKAM HOBBI KARTU?

Stačí vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete v predajni hobbi alebo si stiahnete zo stránky www.hobbi.sk. Vyplnený formulár odovzdajte na oddelení služieb zákazníkov od 15.10.2013 v predajni hobbi a dostanete od nás Vašu hobbi kartu. Hobbi karta je platná vo všetkých obchodných domoch hobbi v SR.Vážení zákazníci – držitelia hobbi kariet,

dovoľujeme si vás upozorniť na zmenu „Všeobecných podmienok hobbi karty“.

S účinnosťou od 1.2.2017 sa bod 10 Všeobecných podmienok hobbi karty mení nasledovne:

Držiteľ hobbi karty si zbiera body na konto zákazníka pri každom nákupe a môže si ich uplatniť do konca kalendárneho roka. Ak má držiteľ hobbi karty na svojom konte zákazníka nazbieraných viac ako 50 bodov, uplynutím posledného dňa kalendárneho roka dôjde k automatickému vymazaniu nevyužitých bodov na hranicu 50 bodov. Ak má držiteľ hobbi karty na svojom konte zákazníka nazbieraných menej ako 50 bodov, uplynutím posledného dňa kalendárneho roka dôjde k automatickému vymazaniu všetkých nevyužitých bodov. Držiteľ hobbi karty berie na vedomie, že HOBBI neskúma totožnosť držiteľa karty a nezodpovedá za neoprávnené uplatnenie/využitie bodov treťou osobou.